Szybki kontakt

34 319 95 05 biuro@orbeapolska.pl

PON-PT: 9:00-17:00
ORBEA OLD SCHOOL Gain Winner 2018! Orbea 2018 Rallon Orbea Factory Team Custom Terra orca Orbea 2018 no1 Orca Team 2018

Testy sprzętu » KMC Z NOWYM DYSTRYBUTOREM

KMC Z NOWYM DYSTRYBUTOREM

Niemal legendarny KMC, producent łańcuchów oraz akcesoriów do napędu, będzie na krajowym rynku reprezentowany przez nowego dystrybutora czyli Nas ! 

Historia KMC zaczęła się w 1977, gdy marka ta założona została przez Charlesa Wu na Tajwanie. Dziś KMC jest wielką firmą, z biurami w Europie i USA, która w sumie zatrudnia około 4500 osób, a jej łańcuchy znane i używane są przez najlepszych kolarzy na świecie. Z produktów tej firmy korzystają m. in. niektóre ekipy World Tour, czy też zawodowe teamy MTB, jak Sabine Spitz Haibike Pro Team. Firma, chociaż skupia się niemal wyłącznie na produkcji łańcuchów oraz spinek, w swojej ofercie ma produkty dla bardzo różnych typów rowerów, z różnych półek cenowych.

 


Działamy na rynku od 1991 roku i jesteśmy jedną z najstarszych firm w branży rowerowej w Polsce. W obecnym roku jesteśmy przedstawicielem na polskim rynku m.in. tak cenionych marek jak Orbea, Ritchey, Pedro's, czy też Hutchinson. Od teraz w swojej ofercie posiadać będzie ponadto produkty KMC.

W ofercie dostępna będzie kompletna oferta KMC, a więc łańcuchy przeznaczone do napędów 6, 7, 8, 9, 10 oraz 11-rzędowych. Wśród tych ostatnich znajdziemy kilka ciekawych propozycji, które śmiało mogą zastąpić fabryczne propozycje SRAM, Shimano, czy też Campagnolo. Nie zapominajmy także o niezwykle użytecznych spinkach KMC MissingLink, które są bardzo częstym wyborem w zawodowym i amatorskim peletonie.

Ciekawym urozmaiceniem oferty jest gwarancja zadowolenia klienta z produktów KMC. Jeżeli łańcuch KMC będzie w opinii klienta „pracował” za głośno lub nieprecyzyjnie, zbyt szybko się wyciągnie lub zerwie podczas używania, klient może zgłosić tę usterkę i każdy łańcuch KMC będzie wówczas podlegał dokładnej analizie w laboratoriach KMC.

Komentarze

Bądź pierwszy. Skomentuj artykuł.

+ dodaj komantarz

Dodaj komentarz