Szybki kontakt

34 319 95 05 biuro@orbeapolska.pl

PON-PT: 9:00-17:00
CATLIKE ORBEA OLD SCHOOL Gain Winner 2018! Orbea 2018 Rallon Orbea Factory Team Custom Terra orca Orbea 2018 no1 Orca Team 2018

Aktualności

 • E-MX 24 Orbea - rower elektryczny dla najmłodszych!

  E-MX 24 Orbea - rower elektryczny dla najmłodszych!  Jest nam miło poinformować, że w ofercie Orbea dostępne są rowery elektryczne dla dzieci!

  MX24

  Wycieczki rowerowe jako rodzina, jednak mogą być trudne. Maluchy nie mają zamiaru pedałować pod górę, ani przez długie godziny do końca... więcej »

 • Koła PROGRESS - dostępne w Polsce

  Koła PROGRESS - dostępne w Polsce

  2018 Nowe technologie  przetwarzania w kołach karbonowych Progress
  Wszystko lub nic nie jest postawą. To ogień, który płonie w każdym wirującym kole PROGRESS. Po wybraniu kół Progress wydajesz oświadczenie. Niezależnie od drogi i terenu, licz na Progress,... więcej »

 • Jak dopasować buty rowerowe.

  Jak dopasować buty rowerowe.

  JAK DOSTOSOWAĆ BUTY ROWEROWE

  02/03/2019 Catlike 


  Z pewnością kiedykolwiek o tym pomyślałeś? Nadszedł czas, aby wyjść i założyć buty rowerowe, ale czy robisz to dobrze? To nie jest moment na odkrycia, więc wyjeżdżasz rowerem z wątpliwościami, czy dobrze je... więcej »

 • Testy PIANEK ORCA 2019

  Testy PIANEK ORCA 2019

  Testy Pianek ORCA z kolekcji 2019 ruszają w kwietniu. Orca to juz kultowy producent sprzeętu i odzieży dla traiathlonistów.  Od ponad 20 lat, Orca jest wiodącą marką odzieży sportowej, specjalizującej się w triathlonie. Posiada bogatą kolekcję najwyższej jakości pianek.... więcej »

 • MyO = MyOrbea

  MyO = MyOrbea

  Wydane przez  Orbea
  MyO = MyOrbea.  Dzielimy tę samą pasję, jeździmy tymi samymi drogami, tymi samymi ścieżkami, tymi samymi szlakami ... ale jednocześnie jesteśmy wyjątkowi.  Mamy różne style, preferencje i potrzeby.  Aby dostosować to do każdej osoby i... więcej »

Wyświetlane: 1 - 5 z 188← Poprzednia123456Następna →