Szybki kontakt

34 366 04 56 biuro@pol-sport.com

PON-PT: 9:00-17:00
ORBEA CATLIKE ORCA ORBEA OLD SCHOOL

Aktualności

 • Nowy sklep dla klientów indywidualnych

  Nowy sklep dla klientów indywidualnych

  Łańcuch dobrych cen znajdziesz w naszym nowym sklepie  Internetowym. Sklep Irowery.pl prowadzony jest przez miłośników sportu. Dysponujemy  szerokim asortymentem produktów, wśród których dominują najlepsze marki. W naszej ofercie proponujemy produkty związane z branżą... więcej »

 • Etixx - suplementy diety dla kolarzy

  Etixx - suplementy diety dla kolarzy

  Prezentujemy wam wyczerpujący test odżywek i suplementów diety marki Etixx. Znajdziecie w nim opis takich produktów jak: żele energetyczne, batony, napoje izotoniczne oraz potreningówki. Wszystkie te produkty znajdziecie w naszej ofercie. Etixx to aktualnie najwyższa półka... więcej »

 • NOWA ORBEA ALMA 2017

  NOWA ORBEA ALMA 2017

  Po weekendowych wyścigach olimpijskich współczynnik XC we krwi jest nadal ogromny.


  Przybliżamy Wam sylwetkę nowej odsłony legendarnego jeśli chodzi o cross-country hardtaila - to Orbea Alma na sezon 2017, która tuż po swojej premierze pomogła Catherine... więcej »

 • POLSPORT GROUP zaprasza na KIELCE BIKE-EXPO 2016

  POLSPORT GROUP zaprasza na KIELCE BIKE-EXPO 2016

  Zapraszamy wszystkich serdecznie na VII edycję międzynarodowych targów rowerowych KIELCE BIKE-EXPO 2016. Wydarzenie będzie miało miejsce w Targach Kielce od 29 września do 1 października bieżącego roku.
  Tegoroczna edycja targów zapowiada się bardzo obiecująco. Na... więcej »

 • NOWY "PÓŁGRUBAS" ORBEA LOKI H30 27+ 2016

  NOWY "PÓŁGRUBAS" ORBEA LOKI H30 27+ 2016

  Plusy weszły przebojem do ofert wielu marek, ale wciąż nie wiemy, czy dacie się przekonać. Na zachętę opis jazdy hiszpańskim sztywniakiem 27+.
  Gatunek „27 plus” budzi wielkie zainteresowanie. Każdy spotkany na szlaku dopytuje z ciekawością: a co? A jak? O ile odpowiedzi... więcej »

Wyświetlane: 1 - 5 z 119← Poprzednia123456Następna →