Szybki kontakt

34 319 95 05 biuro@orbeapolska.pl

PON-PT: 9:00-17:00
ORBEA OLD SCHOOL Gain Winner 2018! Orbea 2018 Rallon Orbea Factory Team Custom Terra orca Orca Team 2018

Aktualności: ORBEA INSTAGRAM CHALLENGE 3: POWRÓT

ORBEA INSTAGRAM CHALLENGE 3: POWRÓT

Nagrodzimy twoją kreatywność. Wyobraź sobie swoją Orbeę i nadaj jej kształt za pomocą naszego narzędzia do dostosowywania MyO.

MyO pozwala ci kształtować rower, który jest dla Ciebie odpowiedni. Mówimy o czymś, co wykracza poza ekskluzywne wzory i kolory. To coś więcej niż nieskończony wybór komponentów, ustawień i zespołów. Bez względu na to, kim jesteś, jaki jesteś, ani gdzie jeździsz.

Aplikacja pozwoli Ci dostosować maszynę do Twojego stylu jazdy na rowerze. Narzędzie technologiczne pozwalające maksymalnie wykorzystać potencjał i poprawić wydajność.

Stwórz rower, który sobie wyobrażasz, za pomocą naszego narzędzia do dostosowywania i rywalizuj z dziełami innych ludzi.

JAK TO DZIAŁA

Pierwsza faza #OrebeaInstagramChallenge odbędzie się w dniach 3–20 lutego . Aby wziąć udział, prześlij swój projekt. Spośród otrzymanych projektów 16 zostanie wybranych i wejdzie w ostatnią fazę, która odbędzie się 24 lutego . Multidyscyplinarny panel selekcyjny wybierze kwalifikatory, powiemy ci, kim są członkowie panelu w naszych mediach społecznościowych.

NAGRODA

Przekształcamy zwycięski projekt w rzeczywistość. Zwycięzca otrzyma ten sam model roweru, który zaprojektował osobiście, a także zaproszenie do odwiedzenia fabryki Orbea w Mallabii. Oprócz zabrania do domu ekskluzywnego roweru, będzie mógł zobaczyć proces produkcji z pierwszej ręki i przeżyć prawdziwe doświadczenie Orbea.

Wszystkie informacje znajdziesz na stronie  https://www.orbea.com/pl-pl/blog/orbea-instagram-challenge-3-it-is-back

Komentarze

Bądź pierwszy. Skomentuj artykuł.

+ dodaj komantarz

Dodaj komentarz