Szybki kontakt

34 366 04 56 biuro@orbeapolska.pl

PON-PT: 9:00-17:00
CATLIKE ORBEA OLD SCHOOL Gain Winner 2018! Orbea 2018 Rallon Orbea Factory Team Custom Terra orca Orbea 2018 no1 Orca Team 2018

Aktualności: Z trenażerem BKOOL poczujesz się jak zawodowiec na MŚ w Insbrucku

Z trenażerem BKOOL poczujesz się jak zawodowiec na MŚ w Insbrucku

Z trenażerem BKOOL poczujesz się jak zawodowiec!

Agnieszka Wieczorek 28.06.2018

Czy kiedykolwiek marzyłeś o byciu mistrzem świata w jeździe na rowerze? Co, jeśli powiemy ci, że będziesz doświadczał nadchodzących Mistrzostw w Innsbrucku jak zawodowiec?

Od dzisiaj Bkool może trenować na aktualnych trasach do następnych Mistrzostw Świata w Kolarstwie w Innsbrucku, które rozpoczną się 23 września. 

Zarówno czasowe, jak i elitarne trasy dla mężczyzn są teraz dostępne, aby Bkoolery mogły jeździć nimi w domu w 3D i czuć każde wzgórze tak, jakby były tam osobiście.


Wydaje się, że te Mistrzostwa zostały specjalnie zaprojektowane, aby pozwolić zabłysnąć wspinaczom , więc jeśli uważasz się za dobrego wspinacza, może to być świetna okazja, aby zobaczyć, jak dobrze zestawisz się z najlepszymi na świecie. Czy odważni jeźdźcy ośmielą się rzucić wyzwanie?


Uważaj, bo to nie będzie łatwe. Etap, na którym Sagan and company będą ją zdobywać, aby wygrać tęczową koszulkę, ma rampy o wartości do 25%, więc będziesz musiał dać z siebie wszystko, aby dotrzeć do mety. Obiecujemy, że będzie to warte wysiłku, choćby po to, aby zobaczyć twarze zawodników w twojej grupie, kiedy powiesz im, że wczoraj trenowałeś do  następnych Mistrzostw Świata.


23 września, podobnie jak podczas Mistrzostw Świata, Bkool rozpocznie także specjalny konkurs, który ukoronuje najlepszych mężczyzn i kobiety wirtualnych Mistrzów Świata na tych trasach. Jeśli chcesz wiedzieć, jak to jest czuć chwałę, możesz zacząć trening już teraz.

 

 

Komentarze

Bądź pierwszy. Skomentuj artykuł.

+ dodaj komantarz

Dodaj komentarz