Szybki kontakt

34 366 04 56 biuro@orbeapolska.pl

PON-PT: 9:00-17:00
CATLIKE ORBEA OLD SCHOOL Gain Winner 2018! Orbea 2018 Rallon Orbea Factory Team Custom Terra orca Orbea 2018 no1 Orca Team 2018

Aktualności: ORBEA na podium

ORBEA na podium

ORBEA na podium 

red. Krzysztof Wieczorek 15.05.2018

Jeden z najbardziej wpływowych magazynów rowerowych na świecie, Cycling Plus, zwieńczył Orcę jako " Najlepszy Rower Roku", podczas gdy Orca Aero był drugim najlepszym Aero roku i trzecim najlepszym debiutanckim motocyklem .

Po "ciągłych innowacjach i rozwoju technologicznym na przestrzeni lat, obecny projekt (Orca) jest najlepszy", ogłosił Cycling Plus, wybitna brytyjska strona internetowa, która dała Orce 4,5 gwiazdki na 5 możliwych , określając ją jako Bike roku w Wielkiej Brytanii .

W przypadku tej publikacji model wybrany w swoich testach - Orca M32 - niesie ze sobą " precyzję inżynierii połączoną z siłą ", która sprawia , że jej wydajność jest jedną z najlepszych cech dla Cycling Plus, "wydajna na podjazdach, ale nie za bardzo łagodzenie na otwartej drodze "i zjazd po asfalcie, kiedy naprawdę leci. Kolejnym punktem, który zwrócił ich uwagę, było przyspieszenie : "Jest wystarczająco ostry, by być bardzo zabawnym".

Pod względem geometrii , Brytyjczycy utrzymują, że Orca ma "normalne kąty", z kątem 73 ° na główce i 73,5 ° przy sztycy, podczas gdy jego "stosunkowo krótki" rozstaw osi - w sumie 991 mm - i " dość niski "wspornik dolny" ułatwia jazdę na wszystkich rodzajach asfaltu ", na którym został przetestowany.

Podkreślono również jego świetną precyzję kierowania i "zadowalającą obsługę, nawet na najbardziej technicznych odcinkach." Bez wątpienia Orca M32została umieszczona jako rower wyróżniający się "ogólnymi parametrami, wyrafinowanym układem kierowniczym i wyglądem".

Orca Aero zajmuje miejsce na podium

Rodzina Orca Aero była obecna również na rozdaniach nagród Bike Plus w kategorii "Najlepszy Aero roku" i "Najlepszy debiut", aby ukończyć nasze podium w Wielkiej Brytanii.

Konkretnie, zespół Orca Aero M20 został wybrany jako drugi najlepszy rower Aero roku, a także trzeci najlepszy debiut w tym samym okresie . Model ten stał się centralnym etapem na całym świecie od jego premiery, opisywano go terminami takimi jak "kulminacja", "punkt orientacyjny" i "model górny".

Wybrana przez Cycling Plus , najlepiej sprzedającą się publikację w Wielkiej Brytanii, sprawia, że ​​Orca Aero jest najlepszym rowerem w Wielkiej Brytanii , ale pochwała tego roweru nie jest niczym nowym. Global Cycling News (GCN), kolejne wyróżniające się źródło medialne poświęcone rowerom w tym regionie, było nieugięte w ocenie naszego modelu kilka miesięcy temu, opisując go jako "bardziej aerodynamiczny" niż jego konkurenci.

W gablocie, obok Avant

Nagrody zdobyte przez Orca i Orca Aero zostały dodane do brytyjskiej trofeum zainaugurowanej przez Avant po tym, jak oczarowała ona Bike Plus w 2017 i 2014 roku .

W ubiegłym roku ta brytyjska publikacja przyznała jej " Highly commended" seal, dając wynik 4,5 na 5 dla naszego najbardziej wytrzymałego modelu. W przypadku tego magazynu, rodzina Avant jest " wyjątkowo wygodnym rowerem: zapewnia płynną jazdę i precyzyjną, lekką obsługę", podczas gdy zalecał ten model "lekkiej wytrzymałości", aby "wygodnie jeździć wszystkimi tymi kilometrami".

Pod tym względem publikacja pochwaliła innowacje techniczne, takie jak wkładki poliuretanowe, które wprowadziliśmy w procesie konstrukcji ramy, w celu zmniejszenia wibracji lub dłuższy o 10 mm widełek, który pozwala na stosowanie szerszych opon.

Ale Kolarstwo Plus od pewnego czasu ma oko na Avant . W 2014 r. Brytyjska publikacja ochrzciła model jako " Disk Brake Bike roku 2014 ". Następnie wyszedł z roweru za " fantastyczny montaż zaprojektowany do doskonałej jazdy , z nie do pokonania układem hamulcowym", przy jednoczesnym utrzymaniu, że wrażenia na nim były po prostu " spektakularne. "

Podobnie jak w ubiegłym roku, w 2014 r. Pochwalili liczne szczegóły technologiczne , które nadal stosujemy i rozwijamy na wszystkich naszych rowerach, aby nadal oferować najnowsze innowacje, a co za tym idzie, najlepsze doświadczenia z naszymi produktami .

 

Komentarze

Bądź pierwszy. Skomentuj artykuł.

+ dodaj komantarz

Dodaj komentarz