Szybki kontakt

34 366 04 56 biuro@orbeapolska.pl

PON-PT: 9:00-17:00
CATLIKE ORBEA OLD SCHOOL Gain Winner 2018! Orbea 2018 Rallon Orbea Factory Team Custom Terra orca Orbea 2018 no1 Orca Team 2018

Aktualności: Pianka Orca SONAR 2018

Pianka Orca SONAR 2018

Pianka Orca SONAR 2018

Patrycja Kowalik 26.06.2018
Nowy Sonar to całkowite rozwiązanie - zaprojektowane w celu poprawy pozycji w wodzie, odporny na najcięższy trening i wyścig z czasem. Dowiedz się, dlaczego to jest idealny garnitur dla Ciebie w tym sezonie - Zapraszamy na TESTY PIANEK ORCA 2018.

Nowy Sonar zapewnia idealne połączenie elastyczności i pływalności - teraz oferuje elastyczność, którą niektóre marki rezerwują na elitarne kombinezony, w średnim budżecie. Umieszczone panele Aerodome2 unoszą ciało w najbardziej efektywną pozycję do pływania, oszczędzając cenny czas w pływaniu. Jeśli byłeś fanem Sonaru przez ostatnie lata, to ewolucja w tym sezonie to taka, której nie możesz przegapić!  Nowa wyściółka SuperStretch w połączeniu z cieńszymi ramionami InfinitySkn 1,5 mm oznacza, że ​​Sonar jest teraz jeszcze bardziej elastyczny dzięki pełnemu obrotowi - pozwalając na swobodę ruchów, której wcześniej nie widziano w tym kombinezonie. Umieszczenie 4 mm Aerodome 2 w dolnej części pleców pomaga podnieść ciało do najbardziej wydajnej pozycji do pływania. Męskie i żeńskie przednie panele pływalności pozwalają obecnie uzyskać optymalną równowagę wyporu dla różnych kształtów ciała. Powlekany SCS neopren Yamamoto jest stosowany w specjalnych panelach Hydrolite w kostkach kombinezonu w połączeniu z elastyczną podszewką, która pochłania mniej wody, aby poprawić pływalność i jest super gładka, dzięki czemu sonar jest jeszcze szybszy do usunięcia w trakcie przejścia.ZASTOSOWEANE TECHNOLOGIE:

YAMAMOTO
Korporacja Yamamoto jest światowym głównym dostawcą wysoko wydajnych neoprenów. Jego pieczęć reprezentuje jakość, technologię i innowacje.

SCS

Działając jako powłoka na neoprenie o zamkniętych komórkach, Super Composite Skin (SCS) stała się punktem odniesienia dla powlekania neoprenu z gładkiej skóry używanego w kombinezonach triathlonowych w celu zmniejszenia tarcia i zwiększenia prędkości w wodzie. Struktura mikrokomórkowa powłoki SCS odpycha wodę w kontakcie z powietrzem i zmniejsza opór powierzchni w kontakcie z wodą. Mniejsze tarcie = większa prędkość!

39 CELL

Yamamoto 39cell to niezwykle elastyczny neopren, który wspiera naturalny ruch pływacki. 39cell rozciąga się do 513% wydłużenia, co oznacza, że ​​materiał ten z pewnością się poruszy. Dodatkowe korzyści z zerowej absorpcji wody i zerowej zmiany masy mogą oznaczać tylko jedno: większą prędkość. Dobra równowaga między pływalnością a elastycznością, 39cell jest trwałym materiałem, który przetrwa próbę czasu i odległości, reprezentując najlepszy dostępny w swojej klasie neopren.

SUPER STRETCH

Zupełnie nowa podszewka SuperStretch na klatce piersiowej Sonaru to lekka podszewka, która jest bardzo elastyczna dzięki swemu makijażowi i temu, jak została wykończona. Absorbuje niewielką ilość wody, co oznacza, że ​​panel pozostaje bardziej pływający i przyczynia się do tego, że klatka piersiowa jest naprawdę rozciągliwa, zapewniając nieograniczony oddech.

AERODOME 2

Pod spiętrzoną powierzchnią neokrenowi Aerodome z 39 komórkami Orca znajdują się setki wnęk powietrznych, które zapewniają 30% więcej wyporu niż normalny 5 mm neopren. Panele aerodome są strategicznie rozmieszczone wokół najcięższych części ciała, podnosząc Cię do optymalnej pozycji do pływania. Aerodome 2 to ulepszenie, które wykorzystuje nową podszewkę, aby zwiększyć elastyczność i wygodę.

INFINITY SKIN

Liczy się to, co jest w środku, a wyjątkowa podszewka Orca InfinitySkin odgrywa integralną rolę w niewiarygodnej elastyczności naszych najlepszych pianek. Wykonany z nylonu o wysokiej rozciągliwości, InfinitySkin jest strategicznie rozmieszczony tam, gdzie wymagane jest maksymalne rozciągnięcie i pozwala piance dynamicznie poruszać się podczas suwu pływackiego.

 

https://evenea.pl/imprezy/w/m/k/c/testy-pianek.html

 

 

Komentarze

  • apacher: Z linku wynika, że nie odbyły się żadne testy, żadnych pianek...
    Sciemniacie!?

    odpowiedz

+ dodaj komantarz

Dodaj komentarz