Szybki kontakt

34 366 04 56 biuro@orbeapolska.pl

PON-PT: 9:00-17:00
CATLIKE ORBEA OLD SCHOOL Gain Winner 2018! Orbea 2018 Rallon Orbea Factory Team Custom Terra orca Orbea 2018 no1 Orca Team 2018

Aktualności: orca - stroje kolarskie spersonalizowane

orca - stroje kolarskie spersonalizowane

orca - stroje kolarskie spersonalizowane 

Agnieszka Wieczorek 23.02.2018

01 ROZPOCZNIJ PROJEKTOWANIE!
Zacznij od wybrania podstawowego projektu, który najbardziej odpowiada Twojemu klubowi. Jeśli masz już swój własny projekt, wybierz opcję dostosowaną w 100%, abyśmy mogli ją dla ciebie powtórzyć.  Po dokonaniu wyboru możesz wybrać kolory swojego klubu i przesłać logo. Wystarczy kliknąć przycisk "dalej", a projekt zostanie wyeksportowany do całej naszej palety produktów.  Zostań ekspertem od projektantów. 

02 WYBIERZ STRÓJ, KTÓRY CHCESZ UWZGLĘDNIĆ W SWOIM ZAMÓWINIU Możesz wybrać przedmioty, które chcesz udostępnić członkom klubu z zakresu 109 przedmiotów na 4 różne sporty: kolarstwo, triathlon, bieganie, pływanie.   Wszystko, czego potrzebujesz za jednym kliknięciem.

03 ZAPISZ SWÓJ PROJEKT Zapisz swój projekt, a MY skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania. Następnie poprosimy Cię o logo zespołu, a my wprowadzimy wszelkie niezbędne korekty, aby były wyświetlane dokładnie tak, jak chcesz.

04 AKTYWACJA SKLEPU INTERNETOWEGO Po zatwierdzeniu ostatecznego projektu dla Twojego klubu aktywujemy sklep internetowy, aby każdy kolarz mógł złożyć zamówienie i zapłacić za niego indywidualnie.  Sklep zostanie zamknięty po wcześniej uzgodnionym okresie (około 2 tygodnie), a następnie rozpocznie się produkcja, która potrwa około 10 tygodni.  Teraz po prostu dokonaj zakupu!

05 SPRAWDZANIE POPRAWNOŚCI PRÓBEK I OTRZYMYWANIE ZAMÓWIENIA Około dwóch tygodni po rozpoczęciu produkcji otrzymasz próbkę, aby upewnić się, że to, co zobaczyłeś na ekranie, jest naprawdę tym, czego potrzebujesz.  Jeśli nie, wprowadzimy niezbędne poprawki, dopóki nie zostaniemy w 100% usatysfakcjonowani.  Pięć tygodni później otrzymasz kompletne zamówienie swojego zespołu pod podanym adresem.  Przygotuj się do rywalizacji!
orca

Komentarze

Bądź pierwszy. Skomentuj artykuł.

+ dodaj komantarz

Dodaj komentarz