Szybki kontakt

34 366 04 56 biuro@orbeapolska.pl

PON-PT: 9:00-17:00
CATLIKE ORBEA OLD SCHOOL Gain Winner 2018! Orbea 2018 Rallon Orbea Factory Team Custom Terra orca Orbea 2018 no1 Orca Team 2018

Aktualności: Loki staje się Laufey

Loki staje się Laufey

ORBEA ROWER MTB LAUFEY 

LOKI ZMNIENIA SIĘ W LAUFEY

Patrycja Kowalik 13.12.2017

LAUFEY to typowy aluminiowy hardtail, ale to nie oznacza nudy na na szlaku. Średnie koło z Plusem dostarcza wiele nowych możliwości w pokonywaniu szlaku z dawką baskijskiego temperamentu. Laufey to model oparty o ramę aluminiową, którą potraktowano nowoczesnymi technologiami – jest hydroformowana i potrójnie cieniowana. Loufey to rower inny niż wszystkie. I zamiast mówić, że jest przeznaczony dla jednego typu użytkownika, my idziemy dalej i twierdzimy że to idealny rozrywkowy rower na szlaki i górskie ścieżki, a połączenie koła Plus i ścieżkowej geometrii jest wielkim sprzymierzeńcem na zjazdach, gdzie każdy go polubi. Rowery takie jak Laufey odkrywają ścieżkowe hardtaile na nowo.

Zmieniamy nazwę, ale wiele funkcji i możliwości pozostają takie same, geometria dla nieograniczonej zabawy, najlepsze aluminium na rynku, ulepszona technologia, kompatybilność z kolami 27,5”  29”, Regulowana sztyca… Nigdy nie było tak sztywnego roweru do wszechstronnego użytku. Wprowadziliśmy Loki w 2015 ze spektakularnymi rezultatami ‘’To był ulubieniec w teście ‘’powiedział Vital MTB. W momencie jego wprowadzenia, podczas gdy Pinkbike wykazał ’’To o wiele więcej zabawy, niż można byłoby się spodziewać, Orbea uzyskała właściwą geometrie’’. To jest to. Nazwa zmieniła się lecz emocje pozostają takie same.

Komentarze

Bądź pierwszy. Skomentuj artykuł.

+ dodaj komantarz

Dodaj komentarz