Szybki kontakt

34 366 04 56 biuro@orbeapolska.pl

PON-PT: 9:00-17:00
CATLIKE ORBEA OLD SCHOOL Gain Winner 2018! Orbea 2018 Rallon Orbea Factory Team Custom Terra orca Orbea 2018 no1 Orca Team 2018

Aktualności: POLSPORT GROUP zaprasza na KIELCE BIKE-EXPO 2016

POLSPORT GROUP zaprasza na KIELCE BIKE-EXPO 2016

Zapraszamy wszystkich serdecznie na VII edycję międzynarodowych targów rowerowych KIELCE BIKE-EXPO 2016. Wydarzenie będzie miało miejsce w Targach Kielce od 29 września do 1 października bieżącego roku.

Tegoroczna edycja targów zapowiada się bardzo obiecująco. Na wystawach znajdziemy wiele premier produktowych- rowery ORBEA, akcesoria, odzież sportową, odżywki i suplementy diety a dla każdego kto przyjdzie na stoisko POLSPORT GROUP będzie miał możliwość zatankowania bez ograniczeń izotonik ETIXX. W tym roku skupiono się również mocno na bezpieczeństwie na drogach oraz na wyposażeniu warsztatów rowerowych między innymi w narzędzia PEDROS

Zaprezentujemy wam wszelkie nowości producentów i marek, z którymi współpracujemy. Na naszym stoisku znajdziecie między innymi nowy rower miejski ORBEA VECTOR, najnowszą ofertę kasków CATLIKE CLOUD oraz OLULA, odżywki i suplementy diety firmy ETIXX i wiele innych.

Na targach KIELCE BIKE-EXPO 2016 nie zabraknie również ciekawych wydarzeń. 1 października odbędzie się Mazovia MTB Marathon Maraton Kielce Bike Expo. Miłośnikom oryginalnych i niepowtarzalnych jednośladów na pewno spodoba się II Zlot Rowerów Nietypowych gdzie ujrzeć będzie można najciekawsze egzemplarze z całej Polski podzielone na sześć kategorii: więcej niż dwa kółka, więcej niż jedna osoba, retro, crazy, design oraz open.

Transport na Targi autokarem Targów Kielce!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z transportu na targi KIELCE BIKE EXPO 2016. Po raz pierwszy w historii targów odwiedzający wystawę mają możliwość przyjechać na Targi autokarem Targów Kielce. Jeżeli mieszkasz w Warszawie, Łodzi lub Katowicach zarejestruj się pod poniższym adresem i skorzystaj z oferty:
http://targikielce.pl/pl/vii-miedzynarodowe-targi-rowerowe-kielce-bike-expo,8940/przyjedz-z-nami-na-targi,10122.htm
Koszt dojazdu w obie strony: 40 zł/os. Cena biletu zawiera:
    -wstęp na Targi
    -katalog targowy
    -kupon rabatowy o wartości 10% na posiłek w Restauracji w Hali F.
Ilość miejsc ograniczona. Dokładne miejsce odjazdu i godzina zostanie podana na 1 miesiąc przed Targami.
Rezerwacje przyjmowane są do dnia 15 września 2016 r.
Szczegółowych informacji udziela p.Bartłomiej Terlecki, e-mail: terlecki.bartlomiej@targikielce.pl, tel.+48 41 365 14 32.

Komentarze

Bądź pierwszy. Skomentuj artykuł.

+ dodaj komantarz

Dodaj komentarz