Szybki kontakt

34 366 04 56 biuro@orbeapolska.pl

PON-PT: 9:00-17:00
CATLIKE ORBEA OLD SCHOOL Gain Winner 2018! Orbea 2018 Rallon Orbea Factory Team Custom Terra orca Orbea 2018 no1 Orca Team 2018

Przystąp do sfery irowery

Niezależnie czy masz w ofercie nasz asortyment czy nie Chcesz się wyróżnić? Coś zmienić w dotychczasowym wystroju swojego sklepu?

Dla członków grupy irowery przygotowaliśmy specjalny program – Sfera iROWERY dający możliwość skorzystania z usług profesjonalnego biura projektowego które zaplanuje na nowo Państwa sklep w tym przygotowania regałów wystawowych, koloru ścian a nawet jeśli jest potrzeba ich układu.

Niekiedy drobna zmiana wystarczy, by pozyskać nowych klientów lub utrwalić się w oczach już istniejących klientów. Proponowany przez nas układ sprawi, że przekraczając próg Państwa sklepu, Klienci wkroczą do oryginalnego, estetycznego, a przede wszystkim estetyczny świat pasjonatów sportu.

Sfera iROWERY nowy wymiar prezentacji asortymentu – decydując się na przystąpienie do Sfery IROWERY zyskujecie Państwo możliwość atrakcyjnego prezentowania wszystkich dystrybuowanych przez nas produktów. Wraz ze stojakami, oferujemy pomoc aż do konsultacji odnośnie ekspozycji towaru.

Galeria z przykładową realizacją znajduje się TUTAJ
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa Klientów, chcemy by dotarcie do sklepów Strefy było jak najbardziej ułatwione. W związku z tym przygotowujemy specjalną, mapę klientów stale aktualizowaną TUTAJ JESTEŚMY

Chcę przystąpić do SFERY IROWERY
Aby uzyskać informacje na temat możliwości i warunków przystąpienia do Sfery IROWERY prosimy o kontakt z działem sprzedaży lub z Opiekunem Sfery IROWERY. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i przedstawią ofertę, przygotowaną indywidualnie pod Państwa potrzeby z odpowiednim założeniem miejscowości w której prowadzicie działalność, oraz jaki asortyment Państwo posiadacie.
Swoją chęć przystąpienia do Sfery IROWERY możecie Państwo przesłać również na pocztę klikając w poniższy odnośnik. Prosimy o podanie danych kontaktowych, tak aby mógł skontaktować się z Państwem nasz Opiekun Sfery IROWERY.

Napisz do nas

Komentarze

Bądź pierwszy. Skomentuj artykuł.

+ dodaj komantarz

Dodaj komentarz