Szybki kontakt

34 319 95 05 biuro@orbeapolska.pl

PON-PT: 9:00-17:00
ORBEA OLD SCHOOL Gain Winner 2018! Orbea 2018 Rallon Orbea Factory Team Custom Terra orca Orbea 2018 no1 Orca Team 2018

Testy sprzętu

 • Orbea Rallon 2018

  Orbea Rallon 2018

  Pracujemy nad Rallonem od lat, a rezultatem jest idealny rower Enduro. Udało nam się stworzyć skomplikowaną, niezawodną i innowacyjną technologię: Advanced Dynamics z nowatorskim systemem tylnego zawieszenia. Dzięki tej technologii jesteśmy w stanie zaprezentować rower,... więcej »

 • Orbea AERO TEST - Test rowerów w tunelu...

  Orbea AERO TEST - Test rowerów w tunelu...

  Do dzisiaj, wiatr zawsze był uważane za jednego z najgorszych wrogów kolarz. Twardy rywal, który bardzo niewiele rowerów odważył się wziąć na siebie, i z którym najbardziej śmiały się toczył  Epickie bitwy.
  więcej »

 • Kaski Catlkie Mixino - test w laboratorium

  Kaski Catlkie Mixino - test w laboratorium

  Kask Mixino od Catlike - perfekcja i bezpieczeństwo w super cenie:)  
  MIXINO to nowy kask najwyższej klasy. Został tak zaprojektowany, aby zapewniać maksymalne bezpieczeństwo, najlepszą wentylację oraz komfort. Wyjątkowy projekt Catlike charakteryzują krzyżujące się... więcej »

 • Orbea Alma M-Pro

  Orbea Alma M-Pro  BikeBoard przetestował naszą Almę M-Pro - zapraszamy do czytania artykułu z Magazynu Rowerowego BikeBoard
   
  177 lat temu Orbea produkowała broń. Teraz robi rowery z charakterem, czego przykładem jest choćby Alma M-Pro. Zaintrygowała nas opcja ze sztywnym... więcej »

 • Testy Trenażerów

  Testy Trenażerów  Nasz ulubiony magazyn rowerowy BikeBoard testował trenażery - w tym Bkool 
   
  Sama aplikacja nie wystarczy. Do rozpoczęcia jazdy czy treningu potrzebny jest jeszcze element łączący sfery wirtualną i realną. Jest nim trenażer.
  W zależności od rodzaju... więcej »

 • Orbea Ordu OME 30 - test roweru triathlonowego

  Orbea Ordu OME 30 - test roweru triathlonowego

  Rower  Orbea Ordu M30 OME  to nowy model roweru triathlonowego hiszpańskiego producenta. Dzięki stosunkowo niewysokiej cenie producent próbuje wejść w rynkową niszę tanich karbonowych rowerów przeznaczonych do triathlonu i jazdy na czas. Za kwotę  8999 zł  otrzymujemy model... więcej »

 • NOWE DODATKI OD BKOOL

  NOWE DODATKI OD BKOOL

  Nowe dodatki od BKOOL: opór wiatru oparty na prawdziwej lokalizacji, tryb darmowy dla gościa i możliwość korzystania z dowolnego trenażera
  Bkool stworzył przystępne, interaktywne oprogramowanie, do tego dostępnie całkowicie za darmo. Najnowsza wersja software'u pozwala na... więcej »

 • Stylowy Vacuum

  Stylowy Vacuum

  Catlike  przyzwyczaił już swoich klientów, że gdy wypuszcza na rynek nowy model, to nie jest to nic pospolitego.  Vacuum  na pewno przypadnie do gusty wielu rowerzystom, bo jest wyjątkowy.
  Vacuum to trzeci w hierarchii kask produkowany przez hiszpańską firmę Catlike.... więcej »

 • Buty CATLIKE

  Buty CATLIKE

  Hiszpanie z Catlike znani są z tego, że niektóre z ich produktów są nieźle odjechane designersko. Podobnie jest i tym razem, gdy firma zaprezentowała nową linię butów. Za jednym zamachem prezentowane jest pełne spektrum od MTB, przez szosę, po triathlon. Topowe modele nie... więcej »

 • KMC Z NOWYM DYSTRYBUTOREM

  KMC Z NOWYM DYSTRYBUTOREM  Niemal legendarny KMC, producent łańcuchów oraz akcesoriów do napędu, będzie na krajowym rynku reprezentowany przez nowego dystrybutora czyli Nas !   Historia KMC zaczęła się w 1977, gdy marka ta założona została przez Charlesa Wu na Tajwanie. Dziś KMC... więcej »

Wyświetlane: 1 - 10 z 23← Poprzednia123Następna →

Komentarze

Bądź pierwszy. Skomentuj artykuł.

+ dodaj komantarz

Dodaj komentarz